COMPANY

 

بهفام روش سپاهان

شرکت بهفام روش سپاهان متشکل از شرکت های فرادید سنجش ايليا در زمينه فروش و مشاوره و آموزش و شرکت ماندگار در زمينه تعمير تجهيزات مستقر در اصفهان به عنوان اولين آزمايشگاه کاليبراسيون از سال 1377 تاسيس و با هر تعداد نيروی مورد نياز جهت پروژه ها در زمينه خدمات مهندسي ، کاليبراسيون ، مشاوره و آموزش مشغول به فعاليت مي‌باشد.

این شرکت با 15سال سابقه فعالیت در زمینه کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق جز اولین آزمایشگاه های کالیبراسیون در استان اصفهان می باشد. این شرکت با هدف ارائه خدمات کالیبراسیون با کیفیت برتر و در حداقل زمان ممکن به صنایع فعال در سطح کشور با میانگین 14سال تجربه و با استفاده از امکانات تجهیزات و مراجع استاندارد که استانداردهای ملی و بین المللی قابل ردیابی می باشند ارائه خدمات می نماید.

کارشناسان این شرکت افتخار همکاری در ارائه خدمات فنی، ابزار دقیق و برق و کالیبراسیون به بیش از 2000 شرکت و صنایع مهم در در سطح کشور را دارا می باشد.
خدمات ارائه شده توسط این شرکت باتوجه به برگ گواهی پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه های کالیبراسیون این شرکت به شماره ES/280 مورخ 27/11/92 (دوازدهمین تمدید) صادره از سوی اداره کل استاندارد و تحیقیقیات صنعتی استان اصفهان و همچنین تایید صلاحیت ملی با شماره پروانه NACI/Lab/830 صادره توسط سازمان ملی تایید صلاحیت ایران بوده و در زمینه کالیبراسیون پارامترهای زیر فعالیت می کند: الکتریک، دما، جرم(توزین، هیدرومتری و حجم سنجی)، ابعاد، فشار

اولین آزمایشگاه کالیبراسیون در ایران دارای پروانه تایید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد در زمینه اندازه گیری مقاومت زمین و ارتینگ


حوزه فعالیت و توانمندی ها


انجام خدمات کالیبراسون در زمینه های(دما، فشار، الکتریک، ابعاد، زطویت، حجم سنجی ، سیمی و ...)
تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه ها با تجربه 25 آزمایشگاه در کشور
تدوین مستندات به همراه آموزش و نظارت بر اجرای استاندارد
عضویت در مجامع علمی و فنی
عضو انجمن آزمون و کالیبراسیون ایران
عضو جامعه کارشناسان استاندارد ایران
عضو جامعه کارشناسان نظام مهندسی ساختمان ایران


Sweet-Icons-08

نفت ستاره خلیج فارس

شرکت بهفام روش سپاهان در تاریخ بهمن ماه 1394 موفق به عقد بزرگترین قرارداد ملی تاریخ کالیبراسیون و ابزار دقیق کشور گشت و از همین تاریخ تجهیز کارگاه خود را در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس آغاز کرده و با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و تجهیزات مرجع از بهترین برندهای دنیا توانسته است بیش از 40000 تجهیز ابزار دقیق در حوزه های گوناگون فشار ،انواع ولو، دما، الکتریک، ابعاد، فلو و سایر ابزار دقیق را در شاپ کالیبراسیون خود کالیبره کرده و تحویل کارفرما دهد.
لازم به ذکر است شاپ مرکزی شرکت بهفام روش سپاهان در پالایشگاه نفت ستاره قرارداد کار با شرکت های OICO, تهران جنوب, عمران ساحل شهيدرجائی, ODCC, سازه پاد, درريز, مهران, نفت و گاز ايران, بازرسی نفت و گاز ايران, پارس جهد, پارس حساس, جهان پارس داشته و خدمات کاليبراسيون را ارائه داده است .

استانداردهای بهفام

آزمايشگاه‌هاي كاليبراسيون شركت بهفام روش سپاهان داراي 12 برگ پروانه تائيد صلاحيت به شماره ES/280 از سازمان ملی استاندارد ايران در زمينه اندازه گيري كميت ‌های : ابعاد ، دما و رطوبت ، الکتريک ، فشار ، گشتاور ، جرم و حجم ،می باشد و به تازگی مميزی 17025 را با موفقيت گذرانده و به زودی تائيد صلاحيت ملی 17025 صادر شده و قابل ارائه می باشد .
اين آزمايشگاه اولين و تنها آزمايشگاه دارای تائيد صلاحيت در زمينه اندازه گیری ارت و مقاومت مخصوص خاک بوده و افتخار همكاري در ارائه خدمات فني و كاليبراسيون به بيش از 4000 واحد صنعتي كشور كه موفق به اخذ يا در حال اخذ پروانه ISO 9000 & ISO 14000 & HACCP و ساير استانداردهاي مديريت كيفيت هستند را داشته و از توان بالفعل و بالقوه نيروي انساني و امكانات و تجهيزات و مراجع استاندارد كه تا مراجع استاندارد ملي و يا بين‌المللي قابل رديابي بوده را برخوردار مي‌باشد.

زیرشاخه های بهفام

شرکت فرادید سنجش ایلیا به عنوان يك مركز آموزشي در زمينه‌هاي استانداردسازي، سيستم‌هاي مديريتي، كاليبراسيون و فني مهندسي در رشته‌هاي برق و الكترونيك و اوزان و مقياس‌ها فعاليت می نماید و با برخورداري از امكانات و توانمندي‌هاي بالفعل و بالقوه در بخش ارائه خدمات آموزشي آمادگي تأمين نيازمندي‌هاي آموزشي در زمينه كاليبراسيون و ابزار دقيق و استاندارد مديريت كيفيت آزمايشگاه‌ها (ISO/IEC 17025) را دارد.

علاوه بر آن با توجه به همكاري‌هاي آموزشی با شركت‌هاي MIC انگلستان آمادگي داريم در ساير موارد از قبيل مشاوره ، آموزش ، نصب و راه‌ اندازي و تجهيز آزمايشگاه و . . . و با استفاده از امكانات ساير آزمايشگاه‌هاي معتبر و همكار سازمان استاندارد كه داراي پروانه تاييد صلاحيت مربوط باشند خدمات مورد نياز در اين خصوص را تأمين نمایيم.
شرکت مهندسی ماندگار نيز با در دست داشتن تجربه و تجهيزات مدرن در زمينه تعميرات کليه تجهيزات ابزار دقيق اعم از برند های FLUKE , PSIP , …. با بهترين کيفيت آماده اراعه خدمات مي باشد .

اسامی برخی از مشتریان ما


دخانیات استان اصفهان


پارت پلاستیک


مدیریت تولید برق اصفهان


برنا باطریسیمان سپاهان


فولاد مبارکه


صنایع ریخته گری


فولاد نطنزسایپا


ایران خودرو


شرکت ملی نفت ایران


گازسوزانآریا دیزل


آزمایشگاه جام جم


انتقال گاز منطقه 8


مکاترونیک ژاو آریا